8 Mart 2008 Cumartesi

Zaman Geçirmenin On Yolu

1.Eğer bir kız arkadaşınız yoksa, hemen aramaya başlayın. Bu aksiyon epey bir vakit geçirtir, hatta ana vakit geçirme kaynağı olarak görülebilir.

2.Eğer bir kız arkadaş bulamıyorsanız, kafanızda bir hatun belirleyin ve ona tapınmaya başlayın. Onu düşünerek vakit geçirebilirsiniz.

3.Kız arkadaş bulduğunuzda aramaya devam edin, oluşan tehlikeli durum, size vicdan azabı çektirecek ve bir heyecan hissi yaratacaktır.

4.Kız arkadaşınız varsa, onunla sürekli kavga ederek hoşça vakit geçirebilirsiniz.

5.Her gün planlı olarak farklı kavga nedenleri araştırın. Ne kadar başarılı iseniz o kadar uzun sürer.

6.Kız arkadaşınız yeniyse, aranızdaki karakter uyuşmazlıklarını çıkarın ve kendi karakterinize benzetmeye çalışın, hem uğraşacak hem vakit geçireceksiniz.

7.Kız arkadaşınızdan ayrılın ! Böylece bir süre acı çekebilir ve içkiye falan başlarsınız, vaktiniz geçer. Aman dikkat edin sıkıntıya düşme olasılığı yüksektir.

8.Evlenin! Evlenmek ilk aşamalarında oldukça iyi vakit geçirtir; ev için, nikah için, para için, balayı için falan uğraşarak vakit geçirin.

9.Boşanın! Bir sürü mahkeme, çeşitli acılar, veraset falan derken hem yaşlanacak hem de vakit geçireceksiniz. Dikkat edin, ruh sağlığı bozma tehlikesi vardır.

10.Evli iseniz, çocuk sahibi olmaya gayret edin, hem gayret sırasında hoşça vakit geçirilebilir, hem de çocuk doğana kadar alışveriş falan yapılabilir.

-Üstte yazılan hepsini sırayla yapın. Ortalama 2-3 yıl acı-tatlı anılı vakit geçirebilirsiniz. En sonunda eski durumunuza geri dönüp, iş hayatı ile ilgili vakit geçirmeye çalışın...

0 yorum:

Yorum Gönder