16 Mayıs 2009 Cumartesi

Hannah Montana: The Movie {Film Tanıtımı Fragmanı İzle}

Hannah Montana: The Movie {Film Tanıtımı Fragmanı İzle}Hannah Montana: The Movie,Mart 2006′da yayına başlayan ve büyük ilgi gören Emmy adayı dizinin beyazperde uyarlaması.
Filmin yönetmenliğini Peter Chelsom üstlenmiş.
Başrollerde ise Miley Cyrus babası Billy Ray Cyrus ve Vanessa Williams var.


Gösterim tarihi :
15.Mayıs.2009
Yönetmen : Peter Chelsom
Oyuncular : Miley Cyrus, Bill Ray Cyrus, Vanessa Williams, Lucas Till
Dil : İngilizce
Tür : Komedi


Hannah Montana: The Movie Film Konusu
Miley Stewart, Hanna Montana adındaki gizli pop-star kimliği ile okul ve arkadaşları arasında denge kurma mücadelesi vermektedir. Ne var ki, çok geçmeden hızla artan şöhreti ve popülerliği özel hayatına tamamen egemen olur. Genç kız da halinden memnun olayları akışına bırakır. Ne var ki, aslında günlük sorumluluklarını yerine getiremez hale gelmiştir.

Miley’nin babası Robby Ray, kızının durumundan hiç de memnun değildir. Kızının gerçeklerle yüzyüze gelmesi için duruma müdahale eder ve onu Tennesse, Crowley Corners’taki evine çağırır.

Miley’nin eve dönüşü, büyükannesi Ruby’nin doğumgünü partisine denk gelir. Genç kız eski evine dönmekle kalmamış, aynı zamanda ailesini, arkadaşlarını ve evinin anlamını yeniden keşfetmiştir. Kariyerinde ulaştığı başarının ardından eve yaptığı bu geri dönüş daha da büyük anlam kazanır.

Miley’nin eve dönüşü, aynı zamanda kendisinin bile hayal edemeyeceği çapta, kahkaha ve romantizm dolu olayların başlangıcı olacaktır…

0 yorum:

Yorum Gönder