21 Aralık 2008 Pazar

Lida Hakkında Bilgi

Lida Dai Dai Hua Jiao Nang Seo Yarışması Dünyanın sayılı, Çin’ in en kuvvetli yeşil bitki örtüsüne sahip, Yunnan Krallığında yüzyıllardır yetişen zayıflamaya yardımcı yöresel bitkilerin modern teknoloji ile üretilerek kapsül halinde getirilmiş, zayıflamaya olağanüstü destek veren bitkisel bir üründür. Şu an Uzakdoğu ve Amerika’ da Zayıflama preperatları arasında en çok satan ürünlerden birtanesidir...
Nedir Bu Lida? Lida, ana maddesi Yunnan isimli 3 hücreli bir yosun türevi olan bitkisel bir besin takviyesidir. İştah kesici ve tok tutan, hareketsizlik ve aşırı gıda tüketimi sonucu vücutta biriken yağ stoklanmasının yakılmasını sağlayan oldukça güvenli, tamamen doğal bir üründür. İçeriğinde kesinlikle kimyasal herhangi bir bileşim bulunmamaktadır.

Kapsül şeklinde üretilen bu ürünün içeriği;
  • Yunnan ( 3 hücreli yosun. )
  • Yabani Kereviz
  • Alfa Alfa Filizi ( Bir yonca bitkisi türevi. )
  • Arum ( Yılan yastığı bitkisi. )
  • Yabani enginar
  • Ferusalem ( Yer elması. )
  • Cyomopalis ( Hindistan’da yetişen bir ağacın çekirdek ekstresi. ( Tetragonoldous ) )
  • Marimu Kumbuat ( Mandalina lifi )
  • Guarana ( Brezilya yağmur ormanları " Maues " bölgesinde yetişen, dinçlik sağlayan bir bitki. )
Önemli Not: Lida yosun kapsülünün bazı taklitleri bulunmaktadır. Piyasada bulunan bu sahte ürünlerin bazıları tamamen etkisizdir. Bazıları ise ters etkilere sahiptir. Bu sahte ürünleri orjinallerinden ayıran en büyük özelliği Çin' in güneybatısında bulunan Yunnan' da konuşlandırılmış orjinal fabrika Kunming Dali Industry & Trade Co. Ltd. patenti ve orjinal kutu üzerindeki orjinal üretici şirkete has üst düzey güvenlikli hologram baskısıdır.

Neden Lida? Lida yosun kapsülünün en can alıcı özelliği, 45 günlük bir zaman diliminde kullanan kişinin 6 - 12 kilo arası zayıflamasını sağlamasıdır. Zayıflatıcı etkisi metabolizma hareketlerinin hızına göre bu 2 değer arasında değişmektedir. Bunun haricinde Lida, içerisinde Yabani Enginar ve Yabani Kereviz ekstreleri de içerdiği için Karaciğer Yağlanması ve enzim düzensizlikleri için de etkili olabilmektedir. Ürünün etkili olabilmesi için tavsiye edilen dönemde sürekli ve düzenli olarak kullanılması gereklidir.

Kullanım Şekli: Lida' nın her kutusu 30 adet kapsül içermektedir ve 1 aylık kürdür.
Hergün sabah kahvaltısından 30 dakika önce 2 bardak ılık su yardımı ile 1 adet kapsül alınır. 30 dakika sonrasında kahvaltı edilmesi şarttır. Kahvaltı edilmemesi durumunda Lida, yorgunluk ve halsizlik etkileri yaratabilir. Her gün Lida kapsülünden 1 adet tüketip, düzenli olarak kahvaltı ederseniz, ürün sizi gün içerisinde tok tutacaktır.
"Lida Dai Dai Hua Jiao Nang Seo Yarışması"

0 yorum:

Yorum Gönder