21 Aralık 2008 Pazar

Lida Seo Yarışması Kuralları

"Lida Dai Dai Hua Jiao Nang Seo Yarışması" Kuralları
- Subdomain, alt klasör, ücretsiz blog vb. sınırlama olmaksızın herkesin katılımına açıktır.
- Aşağıda belirtilen 5 link mutlaka her sitede bulundurulmalıdır.Nofollow tagı eklenmemelidir.Linkler sitelerinize tüm sayfalarda görünen şekilde eklenmelidir. eğer alt klasöre blog kurup katıldıysanız, alt klasördeki blogunuzun tüm sayfalarında görünmelidir. İlk 10 sayfa içindeki siteler sürekli kontrol edilecektir.
Linkler :
<a href="http://www.lida.gen.tr" title="lida">Lida</a>
<a href="http://www.lidaturkiye.net" title="lida">Lida</a>
<a href="http://www.orjinallida.com" title="lida">Lida</a>
<a href="http://www.lidamania.com" title="lida">Lida</a>
<a href="http://www.lidadali.net" title="lida">Lida</a>

- Herkes sitesine yarışma hakkında seoogle.com.tr tarafından düzenlenen etkinliklik olduğu konusunda kısa bir bilgi girmelidir. (diğer yarışmalardaki gibi)
- 1 kişinin kaç site ile yarışmaya katılabileceği konusunda sınırlama yoktur.
- Yarışma sitelerine eklenen 5 kod ile aynı keyword'e sahip text link eklemek yasaktır
- Yarışmaya katılanların bu başlık ya da özel mesaj ile katılacakları siteyi bildirme zorunlulukları yoktur. Periyodik olarak ilk 10 sayfadaki siteler incelenecektir. Kural ihlalinde bulunanlar uyarılacaktır, gerekiyorsa diskalifiye edilecektir.
- Bir yarışma sitesi tek bir derece sahibi sayılacaktır, örneğin sonuçlanacağı gün site hem 1.dir hemde google o sitenin bir alt sayfasını 2.göstermektedir, bu durumda 1.lik ödülü alır 2.lik bir alttaki siteye devrolur. Ancak aynı kişiye ait 2 FARKLI site dereceler alırsa tüm aldığı dereceler geçerli sayılacaktır.

0 yorum:

Yorum Gönder