10 Şubat 2010 Çarşamba

'Aşk-ı Memnu' isimli ahlaksız diziyi şikayet ediyoruz!

Arkadaşlar kendim ve arkadaşlarımında destek verdiği bir projeye sizide çağırmak istiyorum.

Gelen mail'i aynen iletiyorum.
Aile ve Toplum Ahlaki kodlarımızı TAHRİB eden bu diziyi "Ben Annem, Babam, Kızım ve Oğlumla yüzüm kızarmadan Keyifle izliyorum " DİYEMİYORSANIZ !!! lütfen. İş işten Geçmeden... Aile Bağlarımız Çatırdamadan... .Vatandaşlık göreviniz Olan Şikayet Etme Hakkınızı Kullanın LÜTFEN...Hemen ... ŞİMDİ...

RTÜK Şikayet Linki...

http://www.rtuk.org.tr/sayfalar/GorusOneri.aspx

İstediğiniz gibi doldurabilirsiniz yardımcı Örnek olması cihetiyle Aşağıya Örnek bilgiler Yazılmıştır.

Kişisel Bilgilerinizi giriyorsunuz...

Kuruluşun Yayın Türü : TV işaretliyorsunuz.
Kuruluş Adı : KANAL D.
Program Adı : AŞK-I MEMNU.
Yayın Tarihi : PERŞEMBE.
Yayın Saati : 20:15

GÖRÜŞLERİNİZ :

Perşembe Akşamları Kanal D Televizyonunda Saat : 20:15 'te yayınlanan ''AŞK-I MEMNU' isimli dizi, Bizi biz yapan temel değerlerimiz olan İNANCIMIZA, geleneksel ÖRF ve ADETLERİMİZE uymadığı genel TOPLUM KANAATİDİR.Ailemiz ve bilhassa gençlerimiz üzerinde ahlaki bir çöküntüye sebebiyet veren bu diziyi PROTESTO ediyorum.

3984 sayılı Kanunun 4756 sayılı Kanunla değişik 4 üncü maddesinin (e) bendinde yer alan "Yayınların toplumun milli ve manevi değerlerine ve Türk aile yapısına aykırı olmaması." sebebi ile yetkili ve sorumlu bir üst KURUL OLARAK hassasiyetlerimizi dikkate alacağınız temennisi ile ilgili AHLAKSIZ DİZİNİN yayından kaldırılması için gerekli olanın yapılmasını ARZ ve TALEB EDİYORUM. Saygılarımla.

0 yorum:

Yorum Gönder