26 Şubat 2012 Pazar

Kahve Ve Zeytinyağı İle Güzelleşme

Hepimizin bildiği kullandığı kahve ve zeytinyaşları ile güzelleşmeye ne dersiniz ? Doğal yollardan güzelleşme adına hanımlar ve cilt sağlık uzmanları sınırları zorluyor:

Selülit giderici etkiside bulunan kafein, bu seferde zeytinyağının mucizesi ile bir araya gelen, bizleri mükkemel güzellik ile birle?tiriyor..
Her zaman genç ve güzel görünmek istiyorsunuz değilmi; dudaklarınıza çok iyi bakmanız gerekiyor. Özellikle de dolgun dudaklara sahip olmak bunu daha çok ortaya koyuyor. Kadınlık hormonları dudakların durumunu etkiliyor ve dudakların kalın olması bir kadının do?urgan olduğuna işaret ediyor. Dudakların güzelliğini etkileyen en önemli faktör ise güneş. Güneş ışınları dudakların zamanından önce yaşlanmasına neden oluyor.
Özellikle güneşlenirken dudaklarınıza koruyucu kremler sürmeyi unutmamalısınız. Özel yaşlar ve vitamin içeren dudak kremleri kullanarak da bu hassas bölgenin gençli?ini koruma sınısağlayabilirsiniz. Unutmayın dudaklar yüzümüzdeki en önemli güzellik faktörü.

Kahveyi harika bir vücut peelingi olarak kullanmaya ne dersinizı Kuru veya nemli cilde yapılan hafif bir masaj mat bölgelerin parlamasınısağlıyor. Kahve tozu ölü ve pullanmış deriyi ortadan kal dı rıyor cildi yumuşak ve narin hale getiriyor. Ayrıca kafein kan akışını hızlan dırdığı için dokular sıkılaşıyor ve bu da daha az selülit anlamına geliyor. Kahve mucizesiyle kendinizi daha güzel hissedeceksiniz…
Güzelliğin konu edildiği her efsanede zeytinyağının da ad? geçiyor. Doğal bakım reçetelerinde de zeytinyağı ilk sıralarda. Çünkü içeriğindeki E vitamini gibi bir çok bile?en sayesinde cildi ve saçı besliyor.Cildin genç görünmesine saçların kuvvetlenip parlamasına yardımcı oluyor. Hücre yenilenmesini hızlan dırdığı için de zeytinyağı antiaging etkisi yapıyor. Hem yiyerek hem de cildinize sürerek bu doğal güzellik reçetesinden en iyi şekilde yararlanmalısınız.

0 yorum:

Yorum Gönder