6 Temmuz 2010 Salı

Crossfire (2009)


Crossfire 2009 oyun

Global Risk isimli paralı askerlerden oluşan özel bir asker grubuyla Black list isimli bir terör örgütü arasında geçen mücadeleleri anlatan oyun olan Cross Fire oyunu yeni eklenen yamalarıyla birlikte yeni harita ve mutant adlı bir oyun moduna sahip oldu. Mutant modunda oyunculardan biri mutanta dönüşüyor. oyun indir Mutant karakterine dönüşen oyuncumuz diğer oyuncuları yakalayarak onları mutanta çevirmeye çalışıyor, bir nevi el sende gibi. Teammatch modunda karşılıklı 2 arkadaş mücadele ediyor. Search & Destroy ise takım arkadaşları belli bir yere bomba yerleştirmeye çalışıyor diğerleri ise o bombayı yok etmeye çalışıyor. Crossfire oyunu yaklaşık olarak 500mb boyutundadır.

Counter-Strike for a decade been a leader among team shooters. And this fact does not sleep for many developers who yearn to achieve the same resounding success.
New FPS Military game. Not many like Counter strike. In the game online maximum. Many weapons to choose specific titles that you will receive after the slew of other players and gaining experience. A lot of game mods to choose from. There are many different maps and a lot of different posters. No problems with hosting as anyone can at any moment to create a room as a private and not private.

Sistem Gereksinimleri:
İşlemci En az: Pentium 4 - 1.5 Ghz Uygun: Pentium 4 - 2.0 Ghz
Hafıza En az: 512MB Uygun: 1GB
Sabit Disk:1.2 GB boş alan
İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/Windows7
Direct X9.0c veya üstü

0 yorum:

Yorum Gönder