18 Mart 2016 Cuma

MMM Türkiye ile Ayda %100'e Kadar Kazanın


Merhaba arkadaşlar size yatırım sitesi olan MMM Turkey'i tanıtmaya çalışacağım.
Öncelikle sistemi anlatayım.Siteye yatırım yapıyoruz daha sonra günlük görev yaparak(yaklaşık 30 saniye sürüyor) yatırdığımız miktarı aylık olarak kazanıyoruz.Yatırımı siteye değil,sizin benim gibi kullanıcılara yapıyorsunuz.Bir nevi kullanıcılar kendi aralarında para transferi yapıyorlar.Ben siteye ilk yatırımımı 02.02.2016'da yaptım.Bugün ilk ödememi sorunsuz aldım.

Site yatırım ve çekim için Bitcoin'ini kullanıyor.Bu nedenle Bitcoin hesabınızın olması gerekli.Ben BTCTurk kullanıyorum.Çok düşük komisyonlarla(%0.1) işlem yapabiliyoruz.


Site yatırıma göre bonus hediye ediyor.Bu bonuslar şu şekilde:
$50 - $499 arası yatırıma: $20
$500 - $2999 arası yatırıma: $50
$3000den fazla yatırıma: $100 bonus veriyor. Siz riske girmeyin, 50 dolar yatırın sadece. İleride beğenirseniz sistemi devam edersiniz.

Siz de 20 dolarlık bonustan yararlanmak istiyorsanız siteye üye olup, 50 dolarlık yardım sağlamanız gerekiyor. Tüm işlemler 15 gün içinde bitiyor ve 50 dolar ana paranız + 20 dolar kayıt paranız olarak geri alıyorsunuz. Hatta günlük görevleri yaparsanız yüzde 100 oranında paranız artar 1 ay sonunda 50+50+20=120 dolar olarak geri alabilirsiniz. Günlük extraları yapmazsanız, aylık yüzde 20 veriyor, yani ayda yüzde 20-100 arası bir kar oranı var.


Kayıt olmak için: MMM Türkiye

Kayıt olduktan sonra site dili türkçe değilse türkçe yapın.Bunun için yapmanız gereken Sayfam(My Page)'ye tıklayıp sağdaki dil kısmınız türkçe yapıp kaydetmeniz.Yatırım yapmadan önce bir kaç ayar yapılması gerekiyor.Hesaplar kısmına gelip ekleyi seçelim.Hesap adı kısmına istediğiniz bir takma isim yazın.BİC(banka tanımlama kodu) kısmına BTC yazın banka kısmına otomatik olarak BitCoin yazacak.Hesap numarası kısmına Bitcoin adresinizi yazın ve kaydet diyin.Yatırım öncesi tüm işlemler hazır.Siteye gerçek isim ve telefon vermek zorunda değilsiniz.

Siteye nasıl yatırım yapılıyor detaylı olarak anlatayım:

Kontrol paneli kısmından "Yardım sağlamak istiyorum" yazısına tıklayın.Kutuyu işaretleyip sonraki deyip diğer kısma geçin.
Bu kısımda "üstteki" BitCoin kısmına tıklayıp diğer adıma geçin.Üst kısıma yatırmak istediğini TL mikatırını girdikten sonra hemen sağındaki "Seçin" yazısına tıklayın."Yatırım %20-%100 (MMM EKSTRA)" yazısının yanındaki kutuya tıklayıp üst kısımdaki yatırım miktarınızın aynısını yazın.Sonraki deyip işlemi tamamlayın.Artık yatırım yapmak için sıradasınız.Ben bu kısımda yaklaşık 4 gün bekledim.Bu süre içerisinde Facebook yorum görevlerini yaptım.Görevler şu şekilde her gün 02:00-02:00 arası 1 görev yapma izni veriyor.Görevler 30 saniye sürmüyor.Görevleri üst kısımdaki MMM "EKSTRA" bölümünden yapıyoruz. 29.01.2016 tarihinde ilk yatırım işlemini oluşturdum.Yatırım yapmadığım halde günlük görevleri yaptım.Günlük görevleri yaptığım için yatırım için oluşturduğum miktara göre bonus kazandım ve bunu bugün çektim.


Görevleri yaptıktan sonra sistem yazmış olduğunuz yazıyı kontrol ediyor.Eğer kontrolden sonra onaylanırsa bonus kazanmış oluyoruz.Bu bonuslar yapmış olduğumuz yatırıma göre her salı ve perşembe günleri hesabımıza otomatik olarak yansıyor.

Sitede "Mavro" kısmından hesap bakiyenizi kontrol edebilirsiniz.Ben yatırım planı oluşturduktan sonra görevleri yaptığım için kazançlarım kırmızı yani "onaylanmamış" haldeydi.Yatırım yaptıktan sonra bu renk yeşile yani "onaylanmış" hale geldi ve siteden çekim yaptım.

Bu şekilde yatırım isteği oluşturuyoruz.Bu işlem biraz zaman alabiliyor.Bazen hemen gerçekleşiyor.Bu süre geçtikten sonra karşımıza bizim gibi bir kullanıcıyı veriyor.Bu kullanıcı siteden çekim yapıyor ve sen de siteye yatırım yapmış oluyorsun.Karşımıza gelen kullanıcıya yaptığınız yatırım kadar Bitcoin gönderiyorsunuz(bu miktar gelen bildirim kısmında yazar,oradan kopyala yapıştır yapın).Bitcoini gönderdikten sonra fotoğrafını mutlaka alın çünkü dolandırılabilirsiniz.Fotoğrafı aldıktan sonra bize gelen bildirimdeki "detaylar" kısmında ödemeyip yaptım yazısına tıklayıp fotoğrafı ekleyin.Karşınızdaki kullanıcı ödemeyi onayladıktan sonra yatırımımız onaylanmış oluyor.Artık siteden kazanmaya başlayabiliriz.


Siteye yatırım yaptık,günlük görevleri de yaptık gelelim ödeme alma kısmına.


Ödeme almak için kontrol paneli kısmından "yardım almak istiyorum" yazısına tıklayın.Daha sonra sonraki-sonraki deyip çekim sayfasına geliyoruz.Burada çekebileceğimiz tutarları görebiliyoruz."Yatırım %20-%100 (MMM EKSTRA) (Mavro-TRY)" kısmındaki parayı çekmemeye çalışın çünkü bu parayı çekersek siteden kazanç sağlayamıyoruz.Geri kalan kısımlardaki parayı 10 ve 10'un katları şeklinde çekim yapın.Site ödeme alırken kesinti yapmıyor.Ayrıca kayıt bonusu olan 20$'ı yatırdığımız parayı 15 gün olmadan çekersek alamayız bu nedenle yatırımımızı sitede 15 gün tutmamız gerekiyor.İstediğimiz miktarı girdikten sonra sonraki deyip işlemi oluşturalım.Sistem karşımıza birini verecek(Yatırım yapmak isteyen birini). Bu işlem bende 10 dakika kadar sürdü(Daha fazla sürebilir).Karşımıza biri geldikten sonra o kişinin yatırım yapmasını bekliyoruz.Karşımızdaki kişinin yatırmış olduğu miktar "hesabımıza geçtiğinde" yatırımı aldım şeklinde onaylayıp işlemi bitirin.Karşımıza bir ekran gelecek Mutluluk mektubu yazın diye. Bu kısma:

merhaba,
ben (kullanıcı adınızı yazın)
(yaşadığınız yeri yazın)
X tarihinde X TL yardım ettim. bugün X TL yardım aldım.
teşekkürler.

Şeklinde bir yazı yazmanız yeterli.Bu işlemi ileride tekrar yatırım ve çekim yapabilelim diye yapıyoruz.


Resimli anlatım:

BİTCOİN ADRESİ EKLEMEK İÇİN

1.Bitcoin adresimizi eklemek için "Hesaplar "a tıklıyoruz.

Click this bar to view the small image.


2. "Hesaplar "a tıkladıktan sonra " Ekle "ye tıklıyoruz.

Click this bar to view the small image.


3. "BİC(banka tanımlama kodu)" nun yanına BTC yazıyoruz.
"Hesap numarası" yanına Bitcoin adresimizi yapıştırıyoruz. Kendinize ait bitcoin adresinizi eklemeyi unutmayın.
*Resimdeki gibi yaptıysanız kaydet diyoruz.

Click this bar to view the small image.


Bu işlemden sonra bitcoin adresimizi eklemiş oluyoruz.Artık yatırım yapmak için hazırız.

PARA YATIRMAK İÇİN

1. İlk önce "Yardım Sağlamak İstiyorum "a tıklıyoruz.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 798x65.


2. Kutucuğu işaretledikten sonra " Sonraki " diyoruz.3. En üstteki "Bitcoin" yazan kutucuğu işaretliyoruz ve sonraki diyoruz.4. Miktarı yazıp "Seçin" e tıklıyoruz.10 TRY ve katları.5. "Yatırım %20-%100 ( MMM EKSTRA )" yatıracağımız miktarı tekrar yazıyoruz." Sonraki "diyoruz.6. Sisteme üye olanlara belli bir miktar ilk yatırımına karşılık bonus veriyor. Tl bazında karşılığı kadar yatırım yapanlar bonusu almak için kutucuğu işaretlemeyi unutmayınız.Kaydet diyoruz.7. Yatırma işlemimiz tamamlanmıştır. Eşleşme gelene kadar sıramızı bekliyoruz.GÖREV YAPMAK İÇİN

1. "MMM Extra" ya tıklıyoruz.


2. Facebook görevlerinden herhangi birine "Başlat" diyoruz.


3. Bu işlemden sonra ne yapmamız gerektiği hakkında sistem zaten resimli ve yazılı olarak anlatıyor. Görev yaparken etiketleri eklemeyi unutmayın.

4. Görevi tamamladıktan sonra resimdeki gibi incelemede yazması gerekiyor. Modlar tarafından onaylanmasını bekliyoruz.


PARA ÇEKMEK İÇİN

1. İlk önce "Yardım Almak İstiyorum " a tıklıyoruz.


2. "Sonraki" diyoruz.3. "Hesaplayıp eklendiği yüzdesi ( MMM Extra )" bizim yatırımımızla kazandığımız miktar.Bu parayı 10 ve 10'un katları şeklinde çekebiliriz.Alttaki "Kalan Hesabı" kısmı hesabımızda kalıyor.Yani onu 10 ve 10'un katlarına tamamlayıp çekebiliriz.
4.Para Çekme işlemimiz tamamlanmıştır. Eşleşme gelene kadar sıramızı bekliyoruz.5. Ve eşleşmem gerçekleşti. Bazen çektiğimiz para bölünerek farklı kişilerle de eşleşebiliyor. Ben örnek olarak bir eşlemeden devam edeceğim. 36 saat içinde eşleşen kişinin btc miktarı kadar adresime göndermesini bekliyorum. Eğer 36 saat içinde karşı taraf göndermez ise farklı bir kişiyle eşleşiyoruz ve bize göndermeyen kişinin hesabı kapatılıyor.


6. Kısa süre içinde eşleştiğim kişi gönderim yaptığına dair resim eklemiş bulunmakta. Btc adresimizi kontrol ediyoruz. Eğer btc o miktarda gelmiş ise bitcoinin hesabımıza geçmesini bekliyor.Hesabıma geçmeden kesinlikle onaylamayın.


7. Kontrolüm sonucu karşı taraf btc mi göndermiş bulunmaktadır. Şimdi ise onaylamam gereklidir. Üzerine tıklıyoruz. " Ödeme aldığınızı onaylayın " a tıklıyoruz ve "OK" diyoruz.
8. Onaylama işlemimiz tamamlandı. Şimdi ise mutluluk mektubu yazmamız gerekmektedir. " Mutluluk mektubu yazın " a tıklıyoruz.9. Mektuba; merhaba,
ben (kullanıcı adınızı yazın)
(yaşadığınız yeri yazın)
X tarihinde X TL yardım ettim. bugün X TL yardım aldım.
teşekkürler.

şeklinde bir yazı yazmanız yeterli.En alttaki kutucuktaki işareti kaldırıyoruz ve "Send " diyoruz.Kayıt olmak için: MMM Türkiye

Bir yatırım ve iki çekim olmak üzere 3 adet resim ekledim.Yeşil renkli olan yatırım,sarı renkli olan ise çekim kanıtı.Ödeme kanıtlarını diğer sayfalara ekleyeceğim.Oradan bakabilirsiniz.Kayıt olmak için: MMM Türkiye


Herkese bol kazançlar dilerim.

1 yorum:

Yorum Gönder